» Home » Info » O nas

O nas

Tapety-Obrazy.pl  to jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy z przedmiotami dekoracyjnymi,  odpowiadającą najbardziej wyrafinowanym gustom. Z naszej bazy zdjęć, obejmującej kilkadziesiąt milionów pozycji wybrać można fototapety, obrazy, plakaty naklejki na ścianę, laptopa, lodówkę czy inny mebel o dowolnej, najbardziej wymyślnej tematyce.

Uważasz, że wystarczy niebanalny, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować ściany i meble , drzwi na nowo? Równie łatwo, Twoim zdaniem, nadać nowe życie zwyczajnym sprzętom i starym przedmiotom? Jeśli tak myślisz, cieszymy się, że trafiłeś do nas. Bo u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz, by żyć kolorowo.

Szczycimy się tym, że produkcja obrazów i wizerunków, które uatrakcyjnią Twoje wnętrza oraz nadadzą nowe życie Twoim przedmiotom i meblom odbywa się z zachowaniem wymogów ekologii. Nasze obrazy, plakaty, naklejki i fototapety nie tracą jednak w żaden sposób na wysokiej jakości, ponieważ korzystamy wyłącznie z najlepszych, atestowanych materiałów drukarskich i zaawansowanej technologii druku EKOsolventowego firm Mutoh i HP .

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży w Świerklańcu. Woj. Śląskie gdzie zaprezentujemy Ci wiele Ciekawych i niebanalnych zastosowań oraz przedstawimy szeroką paletę materiałów do tworzenia dekoracji ściennych i nie tylko.

 Ciesz się swoimi obrazami przez długie lata.